Najlepsza barierka dla zwierząt domowych dla SUV-ów (recenzja) w 2021 r.

Jako właścicielka trzech dużych, szalonych psów, mogę powiedzieć, że niektóre z moich ulubionych chwil to te, kiedy siedzę z moimi psami wtulonymi w siebie, a każdy z nich walczy o jak najlepszą pozycję na moich kolanach.

To jest świetne na kanapie, ale to zła wiadomość, kiedy próbuję prowadzić samochód. Dlatego zawsze, kiedy zabieram szczeniaki na przejażdżkę samochodem, a one uwielbiają przejażdżki, ustawiam barierę dla zwierząt między przednim a tylnym siedzeniem. Nie przeszkadza im to zbytnio, o ile mam otwarte okno. Oto kilka, z tego, co myślę, są najlepszymi barierami dla zwierząt domowych z 2019 roku.

zwierzątko

Pawple Dog Barrier For SUV's, Cars & Vehicles

Zainstaluj i odinstaluj w ciągu kilku minut

Bariera dla psa Pawple to jednostka o konstrukcji z drutu stalowego, która mocuje się do zagłówków siedzeń w twoim SUV-ie. Bariera może być zainstalowana i usunięta w ciągu kilku minut.

Posiada podkładki ochronne we wszystkich właściwych miejscach, aby chronić wnętrze. Po tym jak ją usunąłem, nie pozostawiła żadnych śladów na wnętrzu.

Bariera jest w pełni regulowana i powinna pasować do większości samochodów typu SUV. Panele boczne wysuwają się na zewnątrz, dzięki czemu idealnie dopasowują się do otworu.

Paski są wyposażone w mocne metalowe klamry, które w rzeczywistości są trochę przesadzone. Solidne plastikowe klamry będą działać dobrze, aby utrzymać barierę w miejscu, a metalowe klamry po prostu dodać kolejny obiekt do pojazdu, który może zranić swojego zwierzaka.

Jedynym problemem, jaki miałem z tym urządzeniem, było to, że nie mogłem go przymocować do tylnego siedzenia mojego SUV-a, ponieważ nie są one wyposażone w zagłówki. Przyczepia się naprawdę ładnie do przedniego siedzenia. Więc jeśli musisz trzymać swojego zwierzaka na tylnym siedzeniu, lub jeśli masz zagłówki na tylnym siedzeniu, ta bariera powinna pracować dla Ciebie.

Plusy:

 • Uniwersalne dopasowanie
 • W pełni regulowana
 • Ochronne podkładki chronią wnętrze
 • Dożywotnia gwarancja

Wady:

 • Mocuje się tylko do zagłówków

Barierka dla psa Bushwhacker Paws N Claws Cargo Area

Mocuje się prawie do wszystkiego

Najlepszą rzeczą w barierce dla psa Bushwacker Paws n Claws jest to, że jest wykonana z miękkiej siatki, która jest o wiele bezpieczniejsza dla Twojego pupila.

Odporna na zadrapania i rozdarcia siatka jest przymocowana do półcalowej rurowej ramy, która nie ma ostrych krawędzi ani rogów. Rama ma wymiary 47 cali na 21 cali i nie jest regulowana. Więc upewnij się, aby zmierzyć obszar przed zakupem tego elementu.

Naprawdę lubię wszystkie opcje, które mam do zainstalowania tej bariery. Wszechstronne pasy mocujące pozwalają na przymocowanie bariery do zagłówków fotelika, uchwytów dziecięcego fotelika samochodowego, uchwytów tie-down lub wokół ramy fotelika. Czas instalacji zależy od tego, jak zdecydujesz się przymocować barierę do swojego wnętrza.

Po umieszczeniu na miejscu jest bardzo wytrzymała. Jedynym problemem, jaki mieliśmy, jest to, że nie możesz dostać się do swojego psa. Czy chcesz dać mu smakołyk, czy po prostu poklepać go po głowie, konstrukcja siatki nie pozwala na przeciągnięcie ręki, aby go dotknąć.

Plusy:

 • Miękka konstrukcja z siatki
 • Odporna na rozdarcia
 • Wiele możliwości przymocowania urządzenia do pojazdu

Minusy:

 • Nie można zająć się zwierzęciem
 • Brak możliwości regulacji, tylko jeden rozmiar

Barierka podróżna dla zwierząt Great Divide

Miękka, amortyzująca jazda dla Twojego pieska

Great Divide Pet Barrier to bariera z siatki o strukturze plastra miodu, która jest obramowana prętami z włókna szklanego, które są ukryte za tkaniną.

Podoba mi się, jak miękka jest ta bariera, może to być najbardziej miękka bariera, którą przejrzeliśmy. Problem polega na tym, że urządzenie jest przymocowane do wnętrza pojazdu za pomocą linek bungee, aż do sześciu punktów mocowania. Linki bungee są łatwe do zainstalowania i bardzo dobrze trzymają barierę na miejscu. Moje obawy budzi fakt, że sznury bungee mają metalowe haczyki. Więc instalator musi podjąć dodatkowe środki ostrożności, aby upewnić się, że haki nie są w pozycji, która mogłaby zranić zwierzę.

Bariera Great Divide Pet Barrier jest dostępna w pięciu rozmiarach. Trzy rozmiary na przód i dwa rozmiary na przestrzeń bagażową. Owalny kształt ramy zapewnia, że jeśli zamówisz odpowiedni rozmiar, będzie pasował do Twojego pojazdu.

Zalety:

 • Miękka tkanina siatkowa
 • Łatwy w montażu
 • Dostępne w pięciu rozmiarach

Wady:

 • Zapięcia na linki bungee mogą być niebezpieczne.
 • Nie może mieć tendencji do zwierzaka

Najlepsza bariera dla zwierząt domowych dla SUV-ów Przewodnik zakupowy

Wybierając najlepszą barierę dla zwierząt domowych do swojego SUV-a lub samochodu, najlepiej jest postawić zwierzę przed samochodem. Zastanów się, który typ bariery jest najlepszy dla Twojego zwierzaka, a następnie znajdź ten, który będzie pasował do Twojego samochodu.

Jeśli Twój pies jest gryzakiem, możesz chcieć uniknąć barier z siatki. Jeśli masz Ciekawskiego George'a, znajdź barierę, przez którą nie zmieści się jego głowa, na wypadek gdyby poczuł potrzebę zbadania, co się dzieje na przednim siedzeniu. Niektóre psy uważają, że wszystko wygląda jak płot, na który trzeba się wspiąć. Jeśli tak jest w przypadku Twojego psa, rozważ barierę, która nie ma poziomych prętów do wspinania się. Małe psy potrafią być podstępne, więc rozważ wszystkie możliwości ucieczki.

Ważne jest również, abyś mógł łatwo usunąć i zainstalować barierę. Jeśli jest ona zbyt trudna do zainstalowania, możesz zrezygnować z niej na rzecz krótkich wycieczek. Może to być niebezpieczne.

Pamiętaj, aby nigdy nie przechowywać walizek, lodówek, wędek lub czegokolwiek twardego lub ostrego w tym samym miejscu co Twoje zwierzę.

Po przyzwyczajeniu się do tego, Twój pies pokocha posiadanie swojej osobistej przestrzeni w SUV-ie.

Poklep swojego małego kumpla po głowie.

Autor

Bartosz Gradowski

Redakcja fiatforum.com.pl