Najlepszy subwoofer samochodowy poniżej 200 USD

Subwoofer to coś więcej niż tylko głośnik do Twojego samochodu. Subwoofery odtwarzają niskie częstotliwości basu i subbasu i są dostępne w różnych typach i markach. Dostępne są zarówno subwoofery pasywne, jak i aktywne, które różnią się położeniem wzmacniacza. Dodatkowo, najlepsze subwoofery samochodowe są uszczelnione dla lepszej reprodukcji niskich częstotliwości, ponieważ skrzynka działa jak amortyzator. Jednakże, subwoofery samochodowe rozwijają się wraz z rosnącą ilością produktów zalewających rynek. Chociaż nie każdego stać na wysokiej klasy subwoofer samochodowy, to jednak istnieją świetne opcje w niższych cenach, które są równie funkcjonalne. Ten artykuł przedstawia 8 najlepszych opcji budżetowych, które pomogą Ci wybrać najlepszy dla Ciebie subwoofer samochodowy poniżej 200$.

Chcesz dodać do tego dodatkowy oomph basowy w samochodzie bez łamania banku? MTX TNE212D powinien być jednym z Twoich najlepszych rozwiązań. Charakteryzujący się trwałą konstrukcją, stożek subwoofera wykonany jest z polipropylenu, a obudowa z trwałej, wysokiej jakości gumy.

Subwoofer wyposażony jest w 12-calową obudowę, która jest uszczelniona i podwójna. Wykonana jest z 5/8 calowej płyty MDF pokrytej czarną wykładziną dywanową, która nadaje subwooferowi solidny, aczkolwiek wysokiej klasy wygląd. Ta kompaktowa, trwała konstrukcja pozwala na zamontowanie go w każdej pozycji w samochodzie.

Terminator TNE212D jest w stanie obsłużyć 200 watów mocy RMS indywidualnie (w sumie 400 watów), ten subwoofer produkuje czysty i wyrazisty bas w zależności od tego, jakiej muzyki słuchasz. Pajęczyny wentylacyjne utrzymują cewkę drgającą w stanie chłodnym, zapobiegając jej przepaleniu podczas dłuższego czasu odtwarzania. Gumowa obudowa w połączeniu z 48-ouncjowym magnesem i 2-calowymi cewkami aluminiowymi chroni głośniki.

Co więcej, MTX produkuje głośniki audio i wieże stereo od ponad 40 lat. Polecamy je z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu możesz mieć pewność, że kupujesz produkt wysokiej jakości.

Profesjonaliści

Cons

To, co najbardziej wyróżnia ten subwoofer samochodowy, to jego kompaktowa, smukła konstrukcja. Dzięki temu bardzo łatwo można go zamontować na małej przestrzeni, również pod fotelami. Jeśli więc masz ograniczoną przestrzeń w samochodzie, tylko 2,7 cala, ten mały gadżet powinien zmieścić się bez problemu wszędzie tam, gdzie go postawisz.

Wbudowany wzmacniacz wytwarza wysokiej jakości dźwięk, który zapewni Ci rozrywkę podczas całej podróży. Możesz nawet podłączyć wejście wysokiego poziomu głośnika do istniejących głośników w samochodzie, aby uzyskać bardziej zrównoważony dźwięk.

Cena jest świetna dla tego subwoofera, nie wspominając o elastyczności w pozycjonowaniu. Nie jest on jednak tak mocny jak inne subwoofery ze względu na jego niewielkie rozmiary i niską moc. Gdy jest trzymany pod krzesłem, dźwięk nie jest tak dobry, jak w bardziej eksponowanej pozycji. Można go przechowywać tylko w samochodzie, w przeciwieństwie do bagażnika, co zapewnia lepszą jakość dźwięku. Stanowi on jednak doskonały subwoofer klasy podstawowej i najlepszy dla osób o ograniczonym budżecie.

Profesjonaliści

Cons

Szukasz wspaniałego basu bez zbytniego kłopotu? Rockford Fosgate to świetny wybór. Przy 12 calach, ten zamknięty subwoofer samochodowy może dobrze zmieścić się w bagażniku lub dowolnej pozycji, w której zamierzasz go używać.

Rockford ma wiele cech, które wyróżniają go spośród innych subwooferów. Posiada wbudowany przełącznik fazowy od 0 do 180 stopni, zabezpieczenie napięciowe oraz regulowany korektor wzmocnienia. Dają one zafałszowane wrażenia słuchania muzyki, gdziekolwiek jesteś. Powłoka winylowa wygląda dobrze i zwiększa ochronę.

300-watowy wzmacniacz wytwarza głęboki, mocny dźwięk niezależnie od tego, jaką muzykę grasz. Można odpowiednio dostosować gatunek basu, aby uzyskać bardziej indywidualne wrażenia podczas słuchania muzyki. Wyposażony jest również w kilka portów wejściowych, co oznacza, że można go podłączyć do innego systemu, aby uzyskać bardziej zrównoważony system i lepszy dźwięk. Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania, który ułatwia regulację podczas jazdy. Co więcej, jest on bardzo łatwy w instalacji.

Zalety

Cons

Nie daj się zwieść małej konstrukcji tego potężnego, małego subwoofera. Wytwarza on wysokiej jakości dźwięk, który sprawi, że docenisz swój zakup. Subwoofer posiada aluminiową obudowę i wsporniki montażowe dołączone do zestawu. Służy on do łatwej instalacji w samochodzie.

Głośnik jest wykonany ze stali, która zwiększa jego trwałość, a jego otoczenie ma gumową konstrukcję. Mierzący 8,25 cala *5,125 cala, aluminiowa obudowa jest wystarczająco kompaktowa, aby zmieścić się na małej przestrzeni, także pod siedzeniem pasażera.

Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi o mocy 150 W, ten subwoofer jest wystarczająco mocny, aby pracować samodzielnie bez zewnętrznego wzmacniacza. Wytwarza on potężne dźwięki, które świetnie sprawdzają się w niskich cenach subwoofera. Jednak bas nie jest tak mocny.

Co więcej, jest wyposażony w pilota zdalnego sterowania, który bardzo ułatwia obsługę podczas jazdy. Niska częstotliwość wynosząca 35 Hz jest bardzo przyzwoita dla tego subwoofera.

Profesjonaliści

Cons

Najważniejszą cechą tego subwoofera samochodowego jest jego zdolność do redukcji szumów dzięki opatentowanemu portowi Slipstream. Dzięki temu nie tylko redukowane są zewnętrzne szumy i zakłócenia na wyjściu, ale także zapewniony jest płynny dźwięk.

Wysokiej klasy konstrukcja zwiększa żywotność tego subwoofera. Ten 300 mm system audio do Twojego samochodu jest zamknięty w wysokiej jakości aluminiowej obudowie. Stożek jest wykonany z polipropylenu, a obudowa jest wykonana z trwałej gumy.

Wbudowany 150-watowy wzmacniacz produkuje gładki dźwięk i ostrą podstawę dla każdej muzyki, której słuchasz na swoim sprzęcie stereo. Oznacza to, że nie trzeba kupować wzmacniacza oddzielnie. Wentylowana kolumna na tym subwooferze zapewnia niską kompresję, co daje stałą wysokość dźwięku.

Zalety

Cons

Gustownie zaprojektowany i wysoce funkcjonalny to najlepszy sposób na opisanie tego subwoofera. Niebieska poświata przejawia się poprzez pleksiglasową ramę, która promieniuje klasą i elegancją. Jest on również bardzo kompaktowy, co pozwala na łatwy montaż w samochodzie. Co więcej, jest wyposażony w obudowę, która utrzymuje subwoofer i jest bardzo łatwa do zamocowania.

Dzięki mocy 1100 W, subwoofer ten zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Komora akustyczna zwiększa wydajność dźwięku wyjściowego. Jego 4 ohmowa impedancja niskiego poziomu filtruje niepożądane szumy, zapewniając bezproblemowe słuchanie muzyki.

Dla ułatwienia obsługi dostępny jest pilot zdalnego sterowania. Ten subwoofer jest również objęty roczną gwarancją producenta, co dodatkowo zwiększa jego obietnicę jakości.

Zalety

Cons

Musisz oszczędzać miejsce w samochodzie? Ten kompaktowy subwoofer może Ci w tym pomóc. Dzięki swojej wszechstronnej konstrukcji, możesz umieścić go w każdym zakątku swojego samochodu. Dodatkowo, posiada on mocne cechy, które ułatwiają obsługę kontroli ruchu i stabilność stożka, co pozwala na uzyskanie bezszwowych basów.

Aby zwiększyć jego trwałość, subwoofer został wyposażony we wzmocnioną żywicę MICA, która jest wstępnie wtłoczona do stożka. Moc 1200 W daje świetną jakość dźwięku z wyraźnym basem, zapewniając wspaniałe wrażenia podczas słuchania muzyki podczas jazdy. W opakowaniu znajdują się uchwyty montażowe i śruby montażowe ułatwiające montaż. Dodatkowo płytkie mocowanie zwiększa łatwość instalacji.

Zalety

Cons

Przy głębokości zaledwie 3 cali, subwoofer ten można wygodnie zamontować pod fotelem pasażera, bagażnikiem lub za fotelikiem samochodowym. 120-watowy wzmacniacz klasy D produkuje potężny dźwięk z mocnym basem. Sterowanie fazami, wzmocnieniem i zwrotnicą dolnoprzepustową zapewnia dopasowanie dźwięku do całego systemu. Co więcej, dla łatwiejszej kontroli, subwoofer ten jest wyposażony w pilota zdalnego sterowania.

Wytrzymała, odlewana metalowa obudowa chroni nasz subwoofer przed mocnymi uderzeniami podczas jazdy samochodem. Wejścia głośnikowe oraz wejścia liniowe RCA pozwalają na podłączenie tego subwoofera do każdego systemu.

Pakiet zawiera szereg dodatków i akcesoriów, w tym 8-calowy subwoofer w obudowie, 12-calowy zespół przewodów, dwa bezpieczniki ATO, pilot zdalnego sterowania z 15-calowym przewodem, haki montażowe, pętle i uchwyty montażowe z klejami, wkręty maszynowe, wkręty samogwintujące, instrukcję obsługi, informację o instalacji oraz informacje o gwarancji.

Zalety

Cons

Chcesz chłonąć niesamowite doznania muzyczne każdego dnia podczas jazdy do pracy i z pracy, nie łamiąc przy tym banku? Zdobądź najlepszy subwoofer samochodowy poniżej 200 dla siebie. Jak wynika z recenzji, dostępnych jest bardzo wiele opcji, które pozwolą Ci uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny. Mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci zbliżyć się do idealnego rozwiązania dla wszystkich Twoich potrzeb związanych ze słuchaniem muzyki.

Tobie też może się spodobać:

Autor

Piotr Banaszek

Redakcja fiatforum.com.pl